ورود خروج

درباره ما

درباره ما

  • «وال اکسپورت» بستری پیشرو در صادرات و واردات محصولات تولیدکنندگان بدون واسطه بین ایران و روسیه است. از طریق این سایت ارتباط مستقیم بین تولیدکنندگان و خریداران خارجی فراهم است.
  • ما در «وال اکسپورت» به منظور توسعه صادرات محصولات ایرانی به کشورهای روسیه، آسیای میانه و همچنین شرق اروپا در سال 1398 فعالیت خود را آغاز کردیم. مهمترین هدف ما حذف افراد واسطه درمسیر صادرات و واردات می باشد. اشخاص حقیقی و حقوقی که اقدام به تولید محصولات در ایران می نمایند می توانند مستقیما محصولات خود را به هر مقدار در «وال اکسپورت» معرفی نمایند و خریداران خارجی نیز بدون واسطه، کالاهای مورد نیاز خود را انتخاب می کنند و به صورت آنلاین سفارش می دهند.
  • «وال اکسپورت» با همکاری مستقیم موسسه حقوقی «دادآفرینان جاوید»، کلیه امور حقوقی و تجاری خریدار و فروشنده را در قالب یک یا چند قرارداد معتبر، از ابتدا تا انتها با حضور طرفین و پس از مذاکرات و توافقات لازم انجام می دهد.
  • موسسه حقوقی «دادآفرینان جاوید» در سال 1389 با رویکرد ارتقاء سطح کیفی و گسترده نمودن خدمات حقوقی، و با تجربه حاصل از گروه حقوقی که پیش از آن شکل گرفته بود، تاسیس شد.
  • سنگ بنای موسسه حقوقی «دادآفرینان جاوید» بر موفقیتهای متعدد و تجربیات ارزنده وکلایی متعهد گذاشته شده است. ما با تشکیل این موسسه انجام بهترین امورات حقوقی برای موکلانی چون شما را دنبال میکنیم. از تا پایان موضوع حقوقی شما، تیمی را در کنار خود خواهید داشت که هدفش برآوردن انتظارات، خواسته ها و نیازهای شما به بهترین شکل و در کوتاه ترین زمان می باشد.
  • ما آمده ایم تا مشکلات و موانع حقوقی متعددی که در مسیر تجارتتان با آنها مواجه می شوید را از یک مشکل به یک فرصت تبدیل کنیم و با ارایه راه حلهای مناسب و به موقع اهداف تجارتتان را محقق کنیم.
  • ما درکنار شما هستیم تا با کمترین هزینه و بیشترین فایده، خلاء حقوقی ای که در تجارتتان وجود دارد را پوشش دهیم و با شکل گیری یک رابطه بلند مدت؛ نه صرفا به عنوان یک وکیل، بلکه به عنوان بخش حقوقیِ تجارت شما، در جهت تحقق اهدافتان قدم برداریم.