ورود خروج

راهنمای سامانه

راهنمای کار

  • 1. اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند با ثبت ایمیل خود که به منزله درخواست می باشد، در سایت آنلاین «وال اکسپورت» عضو شوند و اطلاعات لازم در مورد محصول خود را همراه را با راههای ارتباطی ذخیره نمایند.
  • 2. اگر آگهی رایگان را انتخاب کرده باشید: گروه «وال اکسپورت» پس از تایید اطلاعات ثبت شده ظرف حداکثر 2 روز کاری، اقدام به ترجمه روسی آن نموده و مشخصات محصول را بدون ذکر راههای ارتباطی با تولیدکننده را در دیوار سایت خود برای جلب توجه خریدار روسی آگهی می نماید. این نوع آگهی رایگان می باشد و به مدت 7 روز مطابق با 168 ساعت در سایت از زمان انتشار قابل مشاهده می باشد. پس از زمان اعلام شده این آگهی از دیوار سایت حذف خواهد شد. «وال اکسپورت» در طول این مدت هیچ گونه تضمینی برای یافتن خریدار روسی به آگهی کننده نمی دهد.
  • 3. اگر «صفحه ویژه» را انتخاب کرده باشید: گروه «وال اکسپورت» پس از تایید اطلاعات ثبت شده، ظرف حداکثر 2 روز کاری اقدام به ترجمه روسی آن نموده و مشخصات محصول را بدون ذکر راههای ارتباطی با تولیدکننده بر روی دیوار سایت خود برای جلب توجه خریدار روسی آگهی می نماید. این نوع آگهی به مدت 21 روز مطابق با 504 ساعت بر روی دیوار سایت درج خواهد شد و در تمام بخش های سایت نمایش داده می شود؛ علاوه بر آن گروه بازاریابی «وال اکسپورت» تلاش می کند برای این نوع کالا در طول زمان عنوان شده با توجه به شناخت و ارتباطاتی که در روسیه و در دیگر کشورها دارد اقدام به بازاریابی و گفتگو با خریداران مشخص نماید. ولیکن با توجه به بازار رقابتی و شرایط مختلف بازار و نوع محصولات هیچ تضمینی برای یافتن خریدار روسی وجود ندارد. هزینه این نوع آگهی 300 هزار تومان می باشد.
  • 4. پس از درج آگهی چنانچه خریدار خارجی متقاضی کالای تبلیغ شده در سایت باشد، به صورت آنلاین تقاضای خود را در سایت ارائه می نماید؛ لذا پس از آن گروه «وال اکسپورت» مراتب را رسما به اطلاع تولیدکننده کالا می رساند.
  • 5. پس از اطلاع و هماهنگی های لازم بین طرفین، چنانچه طرفین شرایط عنوان شده یکدیگر را قبول داشته باشند و خواهان گفتگو و عقد قرارداد باشند، مابقی امور طبق هماهنگی ها و نظارت «وال اکسپورت» و موسسه حقوقی «دادآفرینان جاوید»، با طرفین خواهد بود. امور آتی در قالب عقد قرارداد هر یک از طرفین با «وال اکسپورت» و موسسه حقوقی «دادآفرینان جاوید»، و همینطور قرارداد صادراتی بین طرفین و پیگیری کلیه امور حقوقی و تجاری با تعرفه های مشخص خواهد بود.